Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 19 do 25-11-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00-07:00

CrossFit

Radek

07:00-08:00

CrossFit

Radek

10:00-11:00

CrossFit Mama

Nata

17:30-18:30

BodyIron

Dominik

17:30-18:30

CrossFit Kids 3-5

Radek

18:00-19:00

WSS Dwubój

Leszek

18:30-19:30

CrossFit

Dominik

18:30-19:30

CrossFit Kids 6-9

Radek

19:30-20:30

CrossFit

Radek

19:30-20:30

Muay Thai

Maciek

19:30-20:30

WSS Odważniki Kulowe - grupa zaawansowana

Dominik

20:30-21:30

CrossFit

Radek

20:30-21:30

Podstawy CrossFit

Marcin

06:00-07:00

CrossFit

Martyna

07:00-08:00

CrossFit

Martyna

10:00-11:00

CrossFit Mama

Martyna

17:30-18:30

CrossFit

Marcin

18:30-19:30

CrossFit

Nata

18:30-19:30

CrossFit Kids 10-12

Danny

18:30-19:30

WSS Odważniki Kulowe - grupa zaawansowana

Marcin

19:30-20:30

BodyIron

Nata

19:30-20:30

WSS Dwubój

Leszek

19:30-20:30

WSS Kalistenika

Danny

19:30-20:30

WSS Odważniki Kulowe - grupa początkująca

Marcin

20:30-21:30

CrossFit

Nata

20:30-21:30

Podstawy CrossFit

Marcin

20:30-21:30

WSS Kalistenika - grupa zaawansowana

Danny

06:00-07:00

CrossFit

Radek

07:00-08:00

CrossFit

Radek

17:30-18:30

CrossFit

Martyna

17:30-18:30

CrossFit Kids 3-5

Mateusz

18:30-19:30

CrossFit

Martyna

18:30-19:30

CrossFit Kids 6-9

Mateusz

19:30-20:30

BodyIron

Marcin

19:30-20:30

Muay Thai

Maciek

19:30-20:30

WSS Odważniki Kulowe - grupa zaawansowana

Dominik

20:30-21:30

CrossFit

Martyna

06:00-07:00

CrossFit

Skowron

07:00-08:00

CrossFit

Skowron

10:00-11:00

CrossFit Mama

Nata

17:30-18:30

CrossFit

Marcin

17:30-18:30

CrossFit Kids 3-5

Mateusz

18:00-19:00

WSS Dwubój

Leszek

18:30-19:30

CrossFit

Nata

18:30-19:30

CrossFit Kids 10-12

Mateusz

18:30-19:30

WSS Odważniki Kulowe - grupa zaawansowana

Marcin

19:30-20:30

Muay Thai

Maciek

19:30-20:30

WSS Dwubój

Leszek

19:30-20:30

WSS Kalistenika

Danny

19:30-20:30

WSS Odważniki Kulowe - grupa początkująca

Marcin

20:30-21:30

CrossFit

Marcin

20:30-21:30

Podstawy CrossFit

Leszek

20:30-21:30

WSS Kalistenika - grupa zaawansowana

Danny

06:00-07:00

CrossFit

Radek

07:00-08:00

CrossFit

Radek

17:30-18:30

BodyIron

Radek

18:30-19:30

CrossFit

Radek

19:30-20:30

Muay Thai

Maciek

19:30-20:30

WSS ciężary

Radek

20:30-21:30

Skills

Radek

10:00-11:00

CrossFit

Martyna

11:00-12:00

CrossFit Kids 6-9 i 10-12

Martyna

 
← →